048 210 196 zs-kkz@zs-kkz.hr

12.02.2008. (Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije)

U organizaciji Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije vrši se Izbor najboljih sportašica, sportaša i sportskih klubova Županije u 2007. godini.

Svečanost Proglašenja najboljih sportašica, sportaša i sportskih klubova Koprivničko-križevačke županije u 2007. godini će se održati 20. veljače 2008. godine u 11.00 sati u hotelu „PICOK“ u Đurđevcu.

Nominirani po kategorijama su:

ŽENSKI SPORTSKI KLUB:

  • Športski ribolovni klub KOPRIVNICA
  • Rukometni klub LASSELBERGER KNAUF
  • Košarkaški klub PODRAVAC
  • Športski kuglački klub PODRAVKA
  • Rukometni klub PODRAVKA

MUŠKI SPORTSKI KLUB:

  • Kuglački klub GRANIČAR PICOK
  • Auto-moto klub KRIŽEVCI
  • Košarkaški klub PODRAVAC
  • Streljački športski klub PODRAVKA
  • Nogometni klub SLAVEN BELUPO

SPORTAŠICA:

  • LANA ĐUD (Streljački športski klub Podravka, Koprivnica)
  • DANIJELA JELUŠIĆ (Ženski rukometni klub Lasselberger Knauf, Đurđevac)
  • ŽELJKA OREHOVEC (Športski kuglački klub Podravka, Koprivnica)
  • BOŽICA PALČIĆ (Rukometni klub Podravka, Koprivnica)
  • RENATA VOLF (Atletski klub Križevačka banka, Križevci)

SPORTAŠ:

  • MARKO BAKOVIĆ (Košarkaški klub Mladost, Đurđevac)
  • IVAN BARAN (Karting klub Koprivnica, Koprivnica)
  • IVAN LONČARIĆ (Hrvački športski klub Podravka, Koprivnica)
  • DANIJEL MIKLEČIĆ (Body fit Križevci, Križevci)
  • BOJAN VRUĆINA (Nogometni klub Slaven Belupo, Koprivnica)

PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA:

  • LEONARDA BALOG (Ženski nogometni klub Plamen, Križevci)
  • TAMARA DRLJANOVIĆ (Košarkaški klub Podravac, Virje)
  • LUCIJA FUSIĆ (Šahovski klub Haas Đurđevac, Đurđevac)
  • KRISTINA LESJAK (Konjički klub Koprivnica, Koprivnica)
  • MARTA ŽDERIĆ (Rukometni klub Podravka, Koprivnica)

PERSPEKTIVNI SPORTAŠ:

  • SANDRO FRANKOL (Hrvački športski klub Podravka, Koprivnica)
  • NIKOLA MEHKEK (Streljački športski klub Podravka, Koprivnica)
  • LUKA NERVO (Auto-moto klub Križevci, Križevci)
  • BORIS SPAHIJA (Streljački klub Radnik, Križevci)
  • JURICA SRBIŠ (Šahovski športski klub Podravka, Koprivnica)

Popis nominiranih možete preuzeti ovdje (.pdf)